Okul spor müsabakaları nefes kesti

Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2017-2018 eğitim öğretim yılı okul sporları faaliyetleri kapsamında düzenlenen Yıldız erkekler, Yıldız kızlar Basketbol il birinciliği final maçları oynanan karşılaşmaların ardından sona erdi.

Okul spor müsabakaları nefes kesti

Manisa Atatürk Spor Salonunda düzenlenen Basketbol Yıldız erkekler, Yıldız kızlar müsabakalarına

30 okuldan 429 sporcu katıldı. Hayli çekişmeli geçen maçların ardından dereceye giren ilk dört takımlar şöyle oluştu; Erkeklerde birinci Akhisar Misak-ı Milli Ali Şefik Ortaokulu, ikinci Özel Bahçeşehir Koleji, üçüncü Şehitler Ortaokulu, dördüncü ise Özel Salihli Ortaokulu oldu. Kızlarda ise birinciliği Turgutlu Özel Kocatürk Ortaokulu, ikinci Ali Rıza Çevik Ortaokulu üçüncü Misak-I Milli Ali Şefik Ortaokulu, dördüncülüğü ise Hasan Üzmez Ortaokulu aldı.

Kızlarda Birinci olan Turgutlu Özel Kocatürk Ortaokulu ve Erkelerde ise  Akhisar Misak-ı Milli Ali Şefik Ortaokulu,  okular arası Grup Müsabakaları’nda Manisa’yı temsil edecek.

Oynanan final maçların ardından düzenlenen törende dereceye giren takımlara madalyaları ve kupaları, Okul Sporları Şube Müdürü Mustafa Buldu, Spor Şube Müdürü Özcan Özen, Akhisar Belediyespor Basketbol Genel Menajeri Rıza Çakır ve Beden Eğitimi Öğretmenleri tarafından verildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arınç’tan Yunusemre’nin hizmetlerine 10 üzerinden 10
Arınç’tan Yunusemre’nin hizmetlerine 10 üzerinden 10
Tarihi yapılar Kula'da yeniden can buluyor
Tarihi yapılar Kula'da yeniden can buluyor