Manisalı gençler ‘Hayat doğada’ dedi Türkmen Şelalesine yürüdü

Manisa’da gençleri bağımlılık yapıcı maddelerden uzak tutmak ve korumak amacıyla kurumların işbirliğiyle başlatılan ‘Hayat doğada’ projesinin ilk etkinliğinde, Yuntdağı bölgesindeki İzmir-Manisa sınırında bulunan Türkmen Şelalesine yürüyüş gerçekleştirildi.

Manisalı gençler ‘Hayat doğada’ dedi Türkmen Şelalesine yürüdü

Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde, Şehzadeler Belediyesi, Manisa Bağımlılığı Önleme ve Sağlıklı Yaşam Derneği ve Yunus Emre Doğa Sporları Kulübü’nün destekleriyle hayata geçirilen ‘Hayat doğada’ isimli bağımlılığı önleme ve spor içerikli proje ilk etkinliğiyle başladı.
Proje kapsamında Türkmen Şelalesine gerçekleştirilen doğa yürüyüşü etkinliğine Kredi Yurtlar Kurumu Ayşe Hafsa Sultan Yurt Müdürlüğünün de verdiği destekle 100 kişilik bir katılım gerçekleşti. Eğitsel oyunlar ve kitap okuma etkinliği ile zenginleştirilen projede Afrin ve Çanakkale şehitleri için de dua edildi.
Yürüyüşe Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü AR-GE Müdürü Murat Aktaş, Şehzadeler Belediyesi Kültür İşleri Müdürü Enes Karataş, Manisa Bağımlılığı Önleme ve Sağlıklı Yaşam Derneği Yönetim kurulu üyeleri ve gençlik merkezleri temsilcisi gençler katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarihi yapılar Kula'da yeniden can buluyor
Tarihi yapılar Kula'da yeniden can buluyor
CHP’nin Salihli adayını sandık belirleyecek
CHP’nin Salihli adayını sandık belirleyecek