MHP'den DGYD Kula Temsilciliğine nezaket ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanı Erkan Öztürk, MHP Kula İlçe Başkanı Nazım Baytok ve parti yöneticileri Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Kula İlçe Temsilciliğini ziyaret etti. Ziyarette Öztürk ve partilileri DGYD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Kula İlçe Temsilcisi Alaettin Yakın ile dernek üyeleri karşıladı.

MHP'den DGYD Kula Temsilciliğine nezaket ziyareti
Gerçekleşen ziyarette İl Başkanı Erkan Öztürk, "Bizler bilmediğimiz duymadığımız her konuyu tarafsız olarak basından takip etmek istiyoruz. Yerel basında bizlere istemiş olduğumuz doğru ve tarafsız haberleri ulaştırıyor. Biliyoruz ki yerel basın mensupları çok zor şartlar altında bu görevleri yerine getiriyor. Bundan dolayı da kendilerine teşekkür ediyorum dedi.
Öztürk 8 ay sonra yapılacak olan yerel seçimlerle ilgili olarak DGYD Kula Temsilcileriyle görüş alışverişinde bulundu.
Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Kula Temsilcisi Alaettin Yakın ise MHP İl başkanı Erkan Öztürk'e ve Kula İlçe başkanı Nazım Baytok'a gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı teşekkür etti.
Yakın, "Bu tür ziyaretlerde bir araya gelindiğinde samimi bir ortam oluşuyor. Bizlerde öğrenmek istediğimiz konuları kendilerinden direk olarak öğrenmiş oluyor ve kamuoyunu doğru bilgilendirmiş oluyoruz" dedi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Esnaf odası Başkanından 'Aldatıcı kampanyalara inanmayın' uyarısı
Esnaf odası Başkanından 'Aldatıcı kampanyalara inanmayın' uyarısı
Kışın ortasında açan ayçiçeği hayrete düşürdü
Kışın ortasında açan ayçiçeği hayrete düşürdü