Gelecek Partisi'nde Salihli ve Gördes İlçe Başkanları atandı

Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin teşkilatlanma çalışmalarını sürdürdüklerini ve bu çerçevede Salihli ve Gördes olmak üzere iki ilçe Başkanı'nı atadıklarını kaydetti. Keskin diğer 15 ilçe Başkanı'nı da en geç bir ay içerisinde atayacaklarını belirtti.

Gelecek Partisi'nde Salihli ve Gördes İlçe Başkanları atandı

Eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu'nun Genel Başkanlığı'nı yaptığı Gelecek Partisi'nin Manisa Salihli ve Gördes İlçe Başkanları belli oldu. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin Salihli İlçe Başkanlığı'na Şerife Öz'ün Gördes İlçe Başkanlığına ise Mustafa Kıyıcı'nın atandığını belirtti. Manisa genelinde toplam 17 İlçe Başkanı'nın tamamını en geç bir ay içerisinde atayacaklarını kaydeden Keskin Güçlü ülke Türkiye'ye ulaşmanın formülünün Gelecek Partisi'nden geçtiğini kaydetti.

Mayıs ayı içerisinde Gelecek Partisi Manisa İl Kongresini gerçekleştirmeyi hedeflediklerini kaydeden Başkan Mustafa Keskin Gelecek Partisi Salihli İlçe Başkanlığı'na atanan Şerife Öz'e ve Gördes İlçe Başkanlığı'na atanan Mustafa Kıyıcı'ya yeni görevlerinde başarılar diledi. Keskin'e İlçe Başkanlarının ataması esnasında Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi ve Genel Merkez Politikaları İzleme Kurulu Üyesi Gizem Satıoğlu Öcmenler ve parti yöneticileri eşlik etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ermenistan'a ait 2 savaş uçağı düştü
Ermenistan'a ait 2 savaş uçağı düştü
CHP'den GSM operatörleriyle ilgili çarpıcı iddia
CHP'den GSM operatörleriyle ilgili çarpıcı iddia