Aşka Geldik Vizyonda

Azerbaycan Türkiye ortak yapımı ’Aşka Geldik’ filmi 1 Aralık 2017' den itibaren vizyona girdi.

Aşka Geldik Vizyonda

Azerbaycan Türkiye ortak yapımı film önemli kadrosu ve farklı konusuyla 1 Aralık cuma gününden itibaren vizyona girdi. Galası yapılan film sinemaseverlerden beğeni aldı.

Azerbaycan Türkiye ortak yapımı olan Aşka Geldik filmi, komedi türünde muhteşem kadrosu ve sıra dışı konusuyla, yapımcılığını Hamdi Bor’un üstlendiği filmin, yönetmen koltuğunda usta isim Muharrem Özabat, senaryo Hasan Aliyev, filmin müziğini ise Yıldıray Gürgen yaptı.

Azerbaycan ve Türkiye’de aynı anda gösterime girecek olan Aşka Geldik’te başrollerde usta oyuncular Metin Yıldız ve Şener Kökkaya paylaşacak.
Filmin konusu; Türkiye’nin uzak ve ücra bir köyünde, teknolojiden yoksun sakin bir hayat süren, dünyadaki tüm olaylardan uzak, kendi halinde küçük bir köye bir anda gelen bir haberle olaylar silsilesinin başlamasını anlatılıyor.

Azerbaycan’ın en ünlü komedyeni Ferda Xudaverdiyav’ın da oynadığı Aşka Geldik filminde, usta oyuncular Yakup Yavru, Abdullah Şahin, Ali Tutal, Hüseyin Elmalıpınar, Gönül Dilan, Dilek Denizdelen, Erol Taşçı, Muratcan Bozaslan ve şarkıcı Faruk K’ da yer alıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi