Trabzonlu olmak sorun değil sorumluluk almaktır
Ali Bankoğlu

Trabzonlu olmak sorun değil sorumluluk almaktır

Reklam

Birlik, beraberlik, dostluk ve kardeşliğe ihtiyacımız olduğu bu günlerde bizleri bir araya getiren Manisalı ve Trabzonlu hemşerilerimize ayrıca tüm insanlığa teşekkür ediyorum. Koskoca bir şehrin haykırışını taşımaktır Trabzonlu olmak. Çünkü Trabzon deniziyle, havasıyla ve insanıyla efsane haline gelen Trabzon ölünesi bir memlekettir.

Sıcakkanlılığıyla her zaman kendisini belli eden Anadolu kokan insanımızı gördüğünüzde hemen tanırsınız. Türkiye’nin birlik ve bütünlüğüne büyük katkı sağlayan hemşerilerimiz dayanışmayı arttırıcı, kaynaştırıcı unsurudur. Hamuru gurbette yoğrulmuş bir memleketin insanlarıyız. Trabzonlular olarak biz bu memleketin çimentosuyuz.

Farklı şehirlerde yaşasakta Trabzon bizim için vazgeçilmez bir yerdir, Bu yıl 2.cisi düzenlenen Hamsi Festivalinde Manisa’da yaşayan hemşerilerimizle ve Manisalı kardeşlerimizle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadık. Öncelikle Hamsi Festivaline katılım gösteren ve destek veren Manisa İl Valimiz başta olmak üzere tüm kurumlara, kuruluşlara ve halkımıza teşekkür ediyorum. Bundan sonra her yıl etkinliklerin devam etmesini arzu ediyorum.

Trabzon sevdası hepimizde ayrı bir yer tutar, Trabzonlu olmak ayrıcalıktır. 61 plakayı her gördüğümde gözlerim doluyorsa ‘bize her yer Trabzon’ sloganı aklımıza geliyorsa sorun değil sorumluluk almak demektir Trabzonlu olmak. Manisalı hemşerilerimizle beraber yaşamaktır Trabzonlu olmak. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaş üzüm fiyatları üreticinin yüzünü güldürdü
Yaş üzüm fiyatları üreticinin yüzünü güldürdü
Manisa'da bayramda 'kırmızı' otobüsler ücretsiz
Manisa'da bayramda 'kırmızı' otobüsler ücretsiz