Yeni yıla görev başında girdiler

Manisa’da yılbaşı gecesi kimileri evlerinde kimileri de eğlence mekanlarında yeni yılı karşılarken, itfaiye ekipleri, sağlık personeli ve polisler gece boyunca mesai yaptı. Kentin merkezinde birçok trafik kontrol noktası kuran polis ekipleri, alkol ve genel uygulama yaparak olabilecek herhangi bir olumsuzluğa karşı tedbir aldı.

Yeni yıla görev başında girdiler

Geçtiğimiz yıllara göre çok daha sakin bir yılbaşı gecesi yaşayan Manisa’da vatandaşlar yeni yılı evlerinde veya eğlence mekanlarında karşıladı. Vatandaşlar yeni yılı kutlarken dışarıda itfaiye ve sağlık personeli ile trafik ekipleri gece boyunca mesai yaptı.
Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesinde görev başında bekleyen 13 itfaiye personeli, telsizden yapılan anonsları dinleyerek, yangınlara müdahale ederken, 2018 yılını görev başında karşılayan itfaiye vardiya çavuşu Cihan Yıldırım, yılbaşı gecesinde ailelerinden, sevdiklerinden uzak olduklarını ancak vatandaşlara hizmet ettiklerini dile getirerek, “Arkadaşlarımızla birlikte görevdeyiz. Ailemizden, sevdiklerimizden uzak Manisalı vatandaşlarımıza hizmet için 7/24 burada görevdeyiz” dedi.
Şehrin birçok noktasında trafik uygulaması da yapılırken durdurulan araç şoförlerine alkol testi yapıldı. Şüpheli görülen araçlar didik didik aranırken trafik uygulamaları gece boyunca devam etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi