Selçuk Özdağ, “Önemli hamleler gerçekleştiriyoruz”

AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, Mekke'nin fethinin 1387'inci yıldönümü ve yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı. Türkiye'nin bölgesel ve küresel güç olma yolunda önemli hamlelere devam etmekte olduğunu ifade eden Özdağ, "Ülkemizin yıldızı her geçen gün parlamakta ve yakın coğrafyamızdaki ülkelere ilham vermektedir. İstikrarlı ekonomisi, demokratik rejimi, güçlü ordusu ve uluslararası alandaki etkinlik ve yetkinliğiyle Türkiye’miz göz kamaştırmaktadır" dedi.

Selçuk Özdağ, “Önemli hamleler gerçekleştiriyoruz”

Mekke'nin fethinin 1387'inci yıldönümü ve yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımlayan AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ Türkiye’nin her geçen gün yaptığı hamlelerle süper güç olma yolunda ve demokrasinin neşet etmesi noktasında sadece bölgesinde değil tüm Dünya’da örnek gösterilen ülkeler arasına girdiğini kaydetti.

Açıklamasında Mekke’nin fethinin 1387'inci yıldönümüne de değinen Özdağ sözlerini şöyle sürdürdü, “Fetih, beldeleri ve toplumları İslam'a açmak için yapılır. İslam'ın fetihleri, insanların kafa ve gönüllerini hakikate kapatan, onların ilahi mesajın ışığını almasına mani olan küfür örtüsünün açılmasıdır. Onun içindir ki Müslümanlar bir yeri fetheder, işgal etmez. Peygamberimizin Mekke'yi fethetmesi, bize kendi içimizdeki putları yıkmamız ve gönül dünyamızı aydınlığa kavuşturmamız açısından iyi bir örnek ve rehberdir. Bu vesileyle Mekke'nin fetih yıl dönümünü kutluyor ve insanlarımızın imanlı, ihlaslı ve huzurlu bir yıl geçirmelerini diliyorum. 2018 yılının Manisa’mıza, Manisa halkına, milletimize, ülkemize hayır, huzur, refah, barış getirmesini, ayrıca İslam aleminin uyanışını, bilgiyle, teknolojiyle tanışmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Naht Sanatı sergisinin geliri öğrencilere
Naht Sanatı sergisinin geliri öğrencilere
Manisa Ayakkabıcılar Odasında kongre heyecanı
Manisa Ayakkabıcılar Odasında kongre heyecanı