Saruhanlı Eğitim Bir-Sen'den rekor katılımlı iftar

Saruhanlı Eğitim Bir-Sen’in her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar programı bu yıl da rekor katılımla gerçekleşti.

Saruhanlı Eğitim Bir-Sen'den rekor katılımlı iftar

Düzenlenen iftar yemeğine Saruhanlı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Işık, Saruhanlı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan Erul, Eğitim-Bir-Sen Manisa Şube Başkanı Mesut Öner, Eğitim-Bir-Sen Manisa Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Akış, Halil Kallat, Aziz Bulut, Eğitim-Bir-Sen İlçe Temsilcisi Ömer Faruk Karakayış ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Saruhanlı Sağlık Sen İlçe Temsilcisi Çetin Kahramanlar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Saruhanlı Diyanet Sen İlçe Temsilcisi Nuh Okal, Saruhanlı Genç Memur Sen İlçe Temsilcisi Mustafa Ali Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Saruhanlı Eğitim Bir Sen üyeleri ve aileleri katıldı.

Eğitim-Bir-Sen Saruhanlı İlçe Temsilcisi Ömer Faruk Karakayış, “Mübarek Ramazan Ayı’nda böyle bir ortamda sizleri ağırlamanın onuru yaşadığımı belirtiyor Ramazan-ı Şerifimizin bereketli olmasını, tutuğumuz oruçların ve yaptığımız ibadetlerin kabul ve makbul olmasını diliyorum. Programımıza hoş geldiniz, hepinizi saygı ile selamlıyorum.” dedi.

Türkiye'nin en büyük sendikası olduklarını belirten Karakayış, "Eğitim Bir Sen yola çıktığı günden bu yana 26 yıldır hep büyüyerek, emin adımlarla kutlu yolculuğuna devam ediyor. Saruhanlı Eğitim Bir Sen olarak 285 üye sayısına ulaşmamızda gece gündüz demeden çalışan fedakâr ilçe yönetim kurulumuza, işyeri temsilcilerimize ve bütün üyelerimize yürekten teşekkür ediyorum. Saruhanlı Eğitim Bir Sen yetki mücadelesinden yine başarıyla çıkmış ve var olan yetkisini perçinleştirmiştir. Emeği ve katkısı olan herkese tekrar teşekkür ediyorum " dedi.

Üyelerin oldukça yoğun ilgi gösterdiği programda Eğitim-Bir-Sen Manisa Şube Başkanı Mesut Öner ise yaptığı açıklamada; “Saruhanlı İlçe Temsilciliğimizin düzenlediği iftar programında siz değerli üyelerimiz ile biraraya geldik. Programın düzenlenmesinde emeği geçen başta İlçe Temsilcimiz Ömer Faruk Karakayış olmak üzere yönetimine ve katılım sağlayan tüm üyelerimize yürekten teşekkür ediyoruz.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Deniz YİKOB’dan brifing aldı
Vali Deniz YİKOB’dan brifing aldı
Öğrencilerden Mevlid-i Nebi programı
Öğrencilerden Mevlid-i Nebi programı