Özdağ'dan Gönül Eri Dergisi'ne ziyaret

AK Parti Manisa Milletvekili Doç.Dr. Selçuk Özdağ, Salihli’de yayımlanmakta olan Gönül Eri Aylık Kültür ve Sanat Dergisi’ni ziyaret ederek başarılar diledi.

Özdağ'dan Gönül Eri Dergisi'ne ziyaret

AK Parti Salihli İlçe Başkanı Selçuk Dinç’in de hazır bulunduğu ziyarette konuşan Özdağ, kültür ve sanatın önemine değinerek şu görüşlere yer verdi:

            “Gündüz Aydın benim otuzbeş yıllık kadim dostum, arkadaşım. O’nun çıkardığı dergide benim de yazı ve şiirlerim yer alıyor. Derginin her sayısını takip ediyorum. Değerli kardeşimin kültür ve sanat alanında verdiği bu güzel hizmetler için tebrik ediyorum. Salihli’de, Manisa’da kültür ve sanat adına yapılan çalışmaları her zaman destekliyoruz. Bu anlamda Manisa’da büyük bir kültür merkezi yapacağız. Gönül Eri Dergisine  desteğimiz 2018 yılında da devam edecektir. Bu vesile ile Gönül Eri Dergisi’ni kültür ve sanat adına yaptığı çalışmalar nedeniyle kutluyorum.”

            Gönül Eri Dergisi Sahibi, Salihli Kültür Sanat ve Edebiyat Derneği Başkanı, Eğitimci Şair ve Yazar Gündüz Aydın, Milletvekili Selçuk Özdağ’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek şunları söyledi:

            “Kültür ve Turizm Bakanlığımız 2017 yılında Gönül Eri Kültür ve Sanat Dergimizi 200 kütüphaneyi abone yaparak maddi destek sağladı. Bu destek için bakanlığımıza kültür ve sanat adına teşekkür ediyorum. Sayın Milletvekilimiz de her sayıda  yazı ve şiirleri ile dergimize destek verdi. Dava adamı, gönül insanı Selçuk Özdağ Kardeşime bizlere her konuda verdiği destek için minnettarım. Bugün bu ziyaret ile bizlere güç katmıştır. Dergimiz 2018 yılında hem sayfalarını  hem de yazar kadrosu, abone ve okuyucularını arttırarak yayım hayatına devam edecektir. Kültür ve Turizm Bakanlığımızın GENÇDES Projesi kapsamında  Salihli’de geçtiğimiz Eylül ayında İlesam ile gerçekleştirdiğimiz Edebiyat Atölyesi başarı ile sonuçlandı. Bu tür bilhassa gençlere yönelik projeleri 2018 yılında da devam ettireceğiz. Katkı sağlayan, destek veren herkese teşekkür ediyorum.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi