Milliyet Gazetesi Yazarı Hakkı Öcal MCBÜ'de konferans verdi

MCBÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bünyesinde faaliyet gösteren MCBÜ Uluslararası İlişkiler Kulübü ve Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği işbirliği ile 18 Mayıs 2018 tarihinde düzenlenen konferansta, Milliyet Gazetesi yazarlarından Hakkı Öcal, “Türkiye-ABD İlişkilerinin Basına Yansıması” konulu bir konuşma yaptı.

Milliyet Gazetesi Yazarı Hakkı Öcal MCBÜ'de konferans verdi

Konferans öncesinde Hakkı Öcal ve Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Başkanı Hakan Özen ve derneğin yönetim kurulu üyeleri, MCBÜ Rektörü Prof. Dr. A. Kemal Çelebi’yi ziyaret etti. Prof. Çelebi, kendilerini üniversitede konuk etmekten memnuniyet duyduğunu ifade ederek, nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

MCBÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde düzenlenen konferansta, geçmişten günümüze ABD-Türkiye ilişkilerinin Türk basınına yansımasını anlatan Hakkı Öcal; öğrenciler, akademik personel ve basın mensupları ile konuya ilişkin olarak basın hayatındaki engin deneyimlerini paylaştı.

İlgiyle dinlenen konferansta soru-cevap kısmının ardından, MCBÜ İktisadi ve İdari Bilimler Dekanı Prof. Dr. Mustafa Mıynat tarafından Hakkı Öcal’a teşekkür belgesi takdim edildi. Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Başkanı Hakan Özen de, Hakkı Öcal ve Rektör Prof. Dr. A. Kemal Çelebi için hazırladıkları plaketleri takdim etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AK Parti’de davullu zurnalı e-temayül
AK Parti’de davullu zurnalı e-temayül
Manisa Barosu çocukları dinledi
Manisa Barosu çocukları dinledi