Manisa'da Başkan Üzen güven tazeledi

Manisa Elektronik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kurulunda mevcut Başkan Mehmet Üzen tek listeyle gidilen seçimde güven tazeledi.

Manisa'da Başkan Üzen güven tazeledi

Manisa Elektronik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Tek listeyle gidilen seçimde 2 dönemdir başkanlık yapan Mehmet Üzen, üyelerin destekleriyle yeniden başkanlığa seçildi. MASKİ İkiz Kuleler Oda ve Dernekler Binası Konferans Salonu’nda yapılan seçimde divan başkanlığına Türkiye Elektrik Elektronik ve Benzerleri Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarları Federasyonu Başkanı Osman Yeşilyurt seçildi. Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği (MESKOP) Başkanı Recep Çınar ve oda başkanları katıldı.
2010’dan bu yana odanın başkanlık görevini sürdürdüğünü belirten Başkan Üzen, “2014’te ikinci döneme girdik. Nasip olursa bir 4 yıllığına daha seçileceğiz. Yeni bir ekip oluşturduk. Genç bir kadro oluşturduk. Tabii yeni dönemde yapacağımız çok iş var. Kısacası biz üyelerimizin menfaatini, vatandaşlarımızın menfaatini düşünerek her zaman iyi işler yapmaya gayret ettik. Bundan sonra da bu iyi işleri yapmaya devam edeceğiz. Allah mahcup etmesin” ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaş üzüm fiyatları üreticinin yüzünü güldürdü
Yaş üzüm fiyatları üreticinin yüzünü güldürdü
Manisa'da bayramda 'kırmızı' otobüsler ücretsiz
Manisa'da bayramda 'kırmızı' otobüsler ücretsiz