Manisa Valisi Güvençer Kula’da muhtarlarla buluştu

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Kula ilçesini ziyaret ederek muhtarlar ile bir araya geldi. İlçe ziyareti kapsamında ilk olarak Kula Kaymakamı Osman Güven’i makamında ziyaret eden Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer Kula ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

Manisa Valisi Güvençer Kula’da muhtarlarla buluştu

Yunus Emre Kültür Merkezi Konferans Salonunda gerçekleşen muhtarlar buluşmasına ise Vali Güvençer’in yanı sıra Vali Yardımcısı Hüseyin Karameşe, Kula Kaymakamı Osman Güven, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Manisa İl Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç, Manisa İl Jandarma Komutan yardımcısı, il ve ilçe bazında daire müdürleri katıldı.
Toplantı öncesi kısa bir açılış konuşması yapan Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, "Bu toplantılarımızı tüm ilçelerimizde gerçekleştiriyoruz. Bugün Kula’dayız. Bu toplantılar ile ilçemizdeki sıkıntılarımızı dile getirebiliyoruz. Şuanda sorunu bulunan muhtarlar ile görüşerek cevap aramak için biraraya geldik." dedi. Basına kapalı gerçekleşen programda muhtarların talepleri dinlendi.
Toplantıdan sonra Şah Süleyman Camiinde kılınan Cuma namazının ardından muhtarlar ile öğle yemeğinde biraraya gelen Vali Güvençer ardından Kula Yaren ekibi müzik dinletisine katıldı.
Vali Güvençer Kula Belediye Başkanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı ziyaretinin ardından Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından Kula ilçesine kazandırılan tesis inşaatında incelemelerde bulundu. 
Son olarak Kulalı dericiler ile bir araya gelen Vali Güvençer, Kula Organize Sanayi Bölgesinin ve müteşebbis heyetinin oluşturulması konularının da görüşüldüğü basına kapalı toplantıda dericilerin sorunlarını dinledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üzüm üreticilerinin sorunları anketle araştırıldı
Üzüm üreticilerinin sorunları anketle araştırıldı
Yunusemre'den güreş severlere ulaşım hizmeti
Yunusemre'den güreş severlere ulaşım hizmeti