Köprübaşı’nda traktör sürücülerine farkındalık eğitimi

Manisa’nın Köprübaşı ilçesinden traktör sürücülerine farkındalık eğitimi, Köprübaşı Belediye Başkanlığı ve Köprübaşı İlçe Emniyet Amirliği işbirliğiyle planlanan eğitim traktör sürücülerine yol emniyeti ve trafik kuralları hakkında eğitim verildi.

Köprübaşı’nda traktör sürücülerine farkındalık eğitimi

Yazılan cezalara rağmen traktör römorklarında reflektör olmaması yetkilileri harekete geçirdi. Köprübaşı İlçe Emniyet Amirliği bu konu hakkında farkındalık yaratmak için harekete geçerek traktör sürücülerine verilen eğitimin ardından Belediye’nin de öncülüğüyle ilçede bulunan römorklara reflektör takıldı.

Uygulamayla ilgili açıklamada bulunan Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen, farkındalık eğitiminin Köprübaşı merkezinin yanısıra kırsal mahallelerinde de uygulanmaya devam edeceğini kaydederek, “Köprübaşı Belediye Başkanlığı olarak Köprübaşı İlçe Emniyet Amirliğinin işbirliği sonucu başlattığımız farkındalık eğitiminin ilk etabında 100’ü aşkın traktörün römorkuna ücretsiz reflektör montajı Belediye personellerimiz tarafından gerçekleştirildi.  İşbirliğine geçmemizde desteklerini gördüğümüz Köprübaşı İlçe Kaymakamımız Sayın Volkan Hülür’e ve başarılı çalışmalarıyla İlçe Emniyet Amirimize, polis memurlarımıza, belediye çalışanlarımıza ve böylesine önemli bir eğitime büyük talep gösteren kadirşinas Köprübaşılı vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi