Köprübaşı’nda dualar Zeytin Dalı Harekatı ve Mehmetçik için

Manisa’nın Köprübaşı ilçesinde Afrin’de Türk Silahlı Kuvvetlerince terörün kökünü kurutmak amacıyla başlatılan Zeytin Dalı Harekatı'nın önemini vurgulamak amacıyla Türk bayrağı dağıtıldı. Şehit ve Gazilerimizin hayrına pilav dağıtıldı. Gerçekleşen programın organizasyonunu hayırseverlerin desteğiyle Köprübaşı Belediyesi üstlendi.

Köprübaşı’nda dualar Zeytin Dalı Harekatı ve Mehmetçik için

Gerçekleşen etkinliğe Köprübaşı ilçesine bağlı 46 Mahalleden yoğun bir katılımın sağlandığını belirten Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen, “Vatandaşlarımızla birlikte Afrin’de devam eden Zeytin Dalı Harekatı ve El bab’ta devam eden sınırdışı operasyonda görev yapan Mehmetçiklerimiz için dua ederek şerefli Türk bayrağımızı dağıttık. Herkes şundan emin olsun ki Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da ifade ettiği gibi kararlı bir şekilde devam eden terörle mücadelede Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve ona inanan milletiyle tarihinde bir destan daha yazacaktır. Mübarek günde hayırsever vatandaşlarımızın da destekleriyle Şehit ve Gazilerimizin hayrına pilav dağıtıldı. Destek veren hayırseverlere ve düzenlenen programa katılım gösteren kadirşinas Köprübaşılı hemşerilerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Program İlçe İmamlarından Recep Uysal Hocanın okuduğu mevlit ile Şehit Ömer Halisdemir Kapalı Pazaryerinde, Borlu Pazar yerinde, Borlu Pazaryerinde, Belediye meydanında ve Cami çıkışında Köprübaşı Belediye Zabıtası ekiplerinin dağıttığı Türk bayrakları ve pilav hayrı gerçekleşti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manisa'ya zirai don uyarısı
Manisa'ya zirai don uyarısı
Pazarcılar modern pazaryerinde
Pazarcılar modern pazaryerinde