Köprübaşı tarım potansiyeli ve hedefler masaya yatırıldı

Köprübaşı Tarım Kredi Kooperatifi Başkanı Abdullah Kurt beraberindeki Ziraat Mühendislerinden oluşan heyetle birlikte Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen'i ziyaret etti. Ziyaret esnasında Köprübaşı tarım potansiyeli ve hedeflar masaya yatırılırken Çiftçilerin talep ve önerileriyle ilgili konularda da görüşme yapıldı.

Köprübaşı tarım potansiyeli ve hedefler masaya yatırıldı
Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen'e yaptığı hizmetler ve tarıma kazandırdığı değerlerden dolayı teşekkür eden Köprübaşı Tarım Kredi Kooperatifi Başkanı Abdullah Kurt Köprübaşı ilçesinin hedeflediği tarımsal kalkınma noktaya her geçen gün yükselen trendiyle ulaşacağını belirtti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen ise konuşmasında çilek üretiminde Köprübaşı'nın Türkiye'nin merkezi olduğunu ifade etti.
Köprübaşı İlçesinin her geçen dönem hızla gelişen bir ilçe olduğunu kaydeden Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen, “Köprübaşı ilçemiz tarım zenginliği açısından çok önemli bir ilçemiz. Bu nedenle düzenleyecek olduğumuz toplantılarda Türkiye´de ki dolayısıyla ilçemizdeki tarım potansiyeli, hayvancılık ve gündemi yakından ilgilendiren konularda görüş alışverişinde bulunacağız. Talep ve sorunları masaya yatırarak çözüm bulunmasına dair çalışmalar yapacak, öneriler sunacağız. Biz ne kadar üreticiye, çiftçiye, vatandaşa önem verirsek Köprübaşı ilçemize yapılacak yatırımlar ve elde edilecek olan kazanımlar daha da hız kazanır. Köprübaşı ilçesi kalkınırken Belediyemizin, Köprübaşılı hemşerilerimizin ve yatırımcıların kalkınması da o derece hız kazanır” dedi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’nin Salihli adayını sandık belirleyecek
CHP’nin Salihli adayını sandık belirleyecek
Manisa Büyükşehir'de yılın en sakin meclisi yapıldı
Manisa Büyükşehir'de yılın en sakin meclisi yapıldı