Köprübaşı kültür ve sosyal girişimde de ses getiriyor

Köprübaşı Kültür, Sanat ve Sosyal Girişim Derneği yürüttüğü çalışmalar ve hedeflerini anlatmak ve tanıtmak amacıyla kahvaltılı toplantı düzenledi. Gerçekleşen toplantıya katılan Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen başta çilek, zeytin ve salatalık olmak üzere tarımsal alanda marka olan Köprübaşı’nın kültürel ve sosyal anlamda da adını her geçen gün duyurduğunu ve Ege’nin yıldızı bir ilçe olduğunu kaydetti.

Köprübaşı kültür ve sosyal girişimde de ses getiriyor

Haber: Hakan Özen - Fotoğraf: Ferhat Adaş

Kurulduğu 2016 yılından bu yana kararlı bir şekilde kuruluş ve etkinlik çalışmalarını sürdüren Köprübaşı Kültür, Sanat ve Sosyal Girişim Derneği kahvaltılı bilgilendirme toplantısı düzenleyerek geleceğe yönelik yürütecekleri çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulundu. Gerçekleşen toplantıya Köprübaşı belediye Başkanı Zafer Mergen, Belediye Başkan Yardımcısı Ricay Özen, Esnaf Odası Başkanı Yusuf Özen, Ziraat Odası Başkanı Mehmet Çelik, Şoförler Odası Başkanı Muhsin Çelik, CHP İlçe Başkanı Mustafa Bilgili, Atatürkçü Düşünce Derneği Başkan Yardımcısı Ferda Nur Uysal, Gaziler Derneği Başkanı Ertuğrul Turan, Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Keçeli, banka müdürleri, esnaf ve işadamları ile çiftçiler katıldı.

Gerçekleşen bilgilendirme ve istişare toplantısının hedefine ulaştığını kaydeden Köprübaşı Kültür, Sanat ve Sosyal Girişim Derneği Başkanı Sefa Uysal, “Derneğimizin faaliyetleri arasında Köprübaşı ilçemizde yetiştirilen ürünlerin tanıtımı ve pazarlanmasıyla ilgili çalışmalarda bulunduk. Yine faaliyetlerimiz içerisinde Köprübaşılı olup dışarda Üniversitede 9 öğrencimize burs verme imkanı sağladık. Bugün hem bugüne kadar yaptığımız çalışmaları hem de bundan sonra yürüteceğimiz faaliyetlerle ilgili bilgi vermek, fikir alışverişinde bulunmak istedik. Katılım gösteren herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi