Köprübaşı Kaymakamı Hülür’e 94 yaşındaki Hatice Nine’den hayır duası

Köprübaşı Kaymakamlığına atanan Volkan Hülür Alanyolu Mahallesinde yaşayan ilçenin en yaşlısı 94 yaşındaki Hatice Nine’yi ziyaret ederek hayır duasını aldı. İlçede ki diğer yaşlılarla da sohbet eden Kaymakam Hülür, gerçekleşen ziyaretle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Yaşlılar en değerli varlıklarımız” dedi.

Köprübaşı Kaymakamı Hülür’e 94 yaşındaki Hatice Nine’den hayır duası

Köprübaşı Kaymakamlığına atanalı henüz bir ay olmasına rağmen çalışkanlığı ve mütevaziliğiyle takdirleri toplamayı başaran İlçe Kaymakamı Volkan Hülür bir yandan bölgeyi tanımaya çalışırken diğer yandan ilçenin en yaşlılarının hayır dualarını almaya devam ediyor. Kaymakam Hülür bu kapsamda Hatice Nineyi ziyaret ederek hayır duasını aldı. 94 yaşında ve ilçenin en yaşlısı olan Hatice Nine’nin gerçekleşen ziyaretten dolayı duyduğu mutluluk gözlerinden okunurken konuyla ilgili açıklamada bulunan Köprübaşı İlçe Kaymakamı Volkan Hülür Mahallede yaşayan diğer yaşlı insanlarla da görüşerek talep ve sorunlarını dinledi.

"Yaşlılar en değerli varlıklarımızdır” diyen Köprübaşı İlçe Kaymakamı Volkan Hülür, “Yaşlısına sahip çıkmayan toplum güvenli gelecekten bahsedemez. Yaşlılarımıza sahip çıkmak bir insanlık ve vatandaşlık görevidir" dedi.

Ziyaret esnasında Köprübaşı İlçe Kaymakamı Volkan Hülür’e İlçe Jandarma Komutanı İsa Ateş, İlçe Emniyet Amiri Mustafa Özkan ve İlçe Yazıişleri Müdürü Ergun Ertaş eşlik etti. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi