Köprübaşı kalkınma ve dayanışma toplantıları devam ediyor

Köprübaşı İlçe Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı işbirliğinde Mahalle Muhtarları, Sivil Toplum Kuruluşları, Meslek Odaları, Üniversite Öğretim Görevlileri ve Üniversite Öğrencilerinin konuk edilerek düzenlenen kahvaltılarda önemli fikir alışverişinde bulunulması buluşmaların ne derece isabetli olduğunu ve önemini ortaya çıkardı. Köprübaşı Kaymakamlığı, Köprübaşı Belediye Başkanlığı ile Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği organizasyonunda yakın zamanda düzenlenecek olan bir programla da Manisa merkez ve ilçelerinde görev yapan basın mensuplarının da ilçeye konuk edileceği belirtildi.

Köprübaşı kalkınma ve dayanışma toplantıları devam ediyor

Hedeflerinin düzenlenen kahvaltılı toplantılar neticesinde Köprübaşı’nın bugünü ve geleceğine yön vermek, kalkınma hamlesini hızlandırmak olduğunu kaydeden Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen, “İlçe Kaymakamımız Sayın Volkan Hülür’ün önerisiyle başlayan ve devam eden kahvaltılı toplantılarımızda bizler yaptığımız çalışmalar ve hedeflerimizden bahsederken konuklarımız da fikirlerini ve ilçemizin geleceğiyle ilgili düşüncelerini, taleplerini ortaya koydular. Aynı zamanda yoğun çalışma temposundan dolayı aynı kurumda olmamıza rağmen her zaman karşılıklı görüşme imkanı bulamadığımız Belediye personellerimize yönelik de bir kahvaltı programı düzenleyerek onların talep ve önerilerini de dinleme imkanımız oldu. Köprübaşı İlçemiz Manisa’nın en az nüfusuna sahip ilçesi olmasına karşın doğa ve tabiat zenginliği, tarımsal verimliliği ve coğrafi durumuyla yıldızı hızla Yükselen bir ilçesi. Başta Çilek olmak üzere  alternatif meyveciliğin ve tarımın bir çekim merkezi olmayı da başaran ilçemize yatırımcıları bekliyoruz” diye konuştu.

Köprübaşı İlçe Kaymakamı Volkan Hülür ise yaptığı açıklamada düzenlenen kahvaltılı toplantıların önemine vurgu yaparak ilçenin bugününe ve geleceğine yön verildiğini, yapılan ve yapılacak olan çalışmalarla ilgili toplumun değişik kesimlerinden davete icabet eden konukların bilgilendirildiğini söyledi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arınç’tan Yunusemre’nin hizmetlerine 10 üzerinden 10
Arınç’tan Yunusemre’nin hizmetlerine 10 üzerinden 10
Tarihi yapılar Kula'da yeniden can buluyor
Tarihi yapılar Kula'da yeniden can buluyor