KÖPRÜBAŞI ESNAF KEFALET KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİ 2018 KONGRESİ YAPILDI.

240 ortağı bulunan Esnaf Kefalet Kooperatifi ortakların 196 sının katılımı ile mevcut Başkan Hasan CEYLAN yönetim kurulu üyeleri Yücel MERGEN, Faruk KAYA ,Muhterem YENİAY, Özgür KULTAŞ. Denetim Kurulu Üyeleri Selçuk EREN ve Selçuk KAÇAN il delegeleri Hasan CEYLAN ve İsmail BAYRAK kongreye katılan ortaklarin tamamınin oyunu alarak Güven tazeledi..

KÖPRÜBAŞI ESNAF KEFALET KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİ 2018 KONGRESİ YAPILDI.

Divan başkanlığına seçilen Manisa Esnaf Kefalet Kooperatifi Birlik başkanı Recep ÇINAR yaptığı konuşmada Köprübaşı Kooperatifi'nin başarılı olduğu 1. Sınıfta olduğu üyelerine 200 bin TL'ye kadar kredi kullandirabildigi Ayrıca yeni çıkan kanun ile esnaf kefalet kredi kooperatiflerinin seçimlerinin bu yıldan itibaren 3 yıl da kongreler olacagini belirterek yeni seçilen yönetime başarılar diledi.

Kooperatif başkanı Hasan Ceylan yaptığı açıklamada 11 milyon 700 gibi büyük bir rakam da finansman sağladıklarını takip oranını yüzde 10'a düşürdüklerini 240 ortaklarinin bulunduklarını Manisa'da 17 ilçede 1 derecede ilk 9 da başarılı kooperatif olduklarını belirtti, güven ve desteklerinden dolayı ortaklarına Köprübaşı tüm esnaflarına Köprübaşı halkına teşekkürlerini ileterek saygı ve sevgilerini sundu.

Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer MERGEN de yaptığı konuşmada Köprübaşı'nın tarımda hızla ilerlediğini Köprübaşı esnaflarının kalkınmasında esnaf kefaletin verdiği kredi desteklerden ve başarılardan dolayı teşekkür etti .Yeni seçilen yönetime başarılar diledi. Ayrıca halk Bankası yetkililerinden Borlu Ya açılacak olan Halk Bankası şubesinin Köprübaşı Belediyesi Meclisi tarafından 15 yıllığına ücretsiz olarak tahsis edilen binanın değerlendirilmesi ve bir an önce Borlu'ya Halk Bankası'nın açılması ve işlerin daha hızlı ve etkili bir şekilde devam etmesini sağlayacağını söyledi.

Ziraat Bankası şube müdürü İş Bankası şube müdürü Mahalle muhtarlarının Köprübaşı Şoförler Odası Başkanı Muhsin ÇELİK Ziraat Odası Başkanı Mehmet ÇELİK Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Mustafa BİLGİLİ Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Zeki UYSAL Başkanı Esnaf Odası Başkanı Sefa UYSAL Köprübaşı komşu ilçelerinden Selendi Gördes Demirci Turgutlu Ahmetli Tepeköy Kavaklıdere esnaf kefalet ve Kredi Kooperatif başkanlarının katıldığı kongre Coşku ile tamamlandı. Birlik başkanı Recep ÇINAR ve komşu ilçeler kooperatif başkanlarının belediye ziyaretinde Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer MERGEN Köprübaşı'nın meşhur çilek ve balığını hediye etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaş üzüm fiyatları üreticinin yüzünü güldürdü
Yaş üzüm fiyatları üreticinin yüzünü güldürdü
Manisa'da bayramda 'kırmızı' otobüsler ücretsiz
Manisa'da bayramda 'kırmızı' otobüsler ücretsiz