Kaymakam Balaban’a duygu dolu veda yemeği

Yurtdışı eğitimi için Fransa’nın Paris Şehrine giden Köprübaşı ve Gördes İlçe Kaymakamı Kemal Balaban’a yapmış olduğu hizmetler ve başarılı çalışmaları nedeniyle veda yemeği düzenlendi. Düzenlenen yemek programındaki konuşmasında Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen İlçe Kaymakamı Balaban’a başarı dileğinde bulunurken yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Kaymakam Balaban’a duygu dolu veda yemeği

Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen ile Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol her iki ilçede de Mülki Amir olarak Kaymakamlık görevini başarıyla yürüten Kemal Balaban’ın eğitimi nedeniyle Fransa’ya gitmesi dolayısıyla veda yemeği düzenledi. Birlik ve dayanışmanın olduğu kadar duygu dolu anların da yaşandığı geceye  Her iki İlçe Belediye Başkanları dışında Gördes İlçe Emniyet Amiri İlker Zeydanlı, Gördes İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Coşkun Çelik, Gördes İlçe Müftüsü İsmail Müftüoğlu, Köprübaşı Jandarma Garnizon Komutanı İsa Ateş, Köprübaşı İlçe Emniyet Amiri Mustafa Özkan, Köprübaşı ve Gördes Belediyesi Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları, Oda Başkanları, Kurum Müdürleri, STK temsilcileri ve davetliler katıldı.

Düzenlenen yemeğin düzenlenmesine ve katılımına ilişkin açıklamada bulunan Kaymakamı Kemal Balaban, “Vefa İstanbul’da sadece bir semt adı değil bu gece vefanın en güzel örneğini yaşıyoruz. Bu nedenle Köprübaşı ve Gördes Belediye Başkanlarımız başta olmak üzere yemek programına katılan tüm arkadaşlarımıza, gönül dostlarımıza teşekkür ediyorum. İster Köprübaşı’nın ister Gördes’in bende apayrı yeri var. Bu iki şirin ilçede görev yaptığım sürede desteğini esirgemeyen başta Manisa İl Valimiz Sayın Mustafa Hakan Güvençer’e, Manisa Milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza, Emniyet Müdürlerimize, Garnizon Komutanlarımıza ve tüm kurum müdürlerimize, çalışma arkadaşlarımıza ve kadirşinas Köprübaşılılara, Gördeslilere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Konuşmaların ardından program hediyelerin dağıtılması ve toplu çekilen fotoğraflarla sona erdi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manisalı genç cimnastikçiden Tunus'ta altın madalya
Manisalı genç cimnastikçiden Tunus'ta altın madalya
Yunusemre Güreş Festivalinde 400 pehlivan kıspet kuşandı.
Yunusemre Güreş Festivalinde 400 pehlivan kıspet kuşandı.