İletişim Uzmanı Erdem'e anlamlı ödül

Ankara’da düzenlenen Uluslararası 4’üncü Su ve Çevre Konferansı Ödülleri Töreni’ nde Ozan Erdem’e ‘Yerel Yönetimler ve Siyaset Bilimi’ ödülü verildi.

İletişim Uzmanı Erdem'e anlamlı ödül

Su ve Teknoloji Derneği Bilim Kurulu’nun Ankara’da düzenlediği Uluslararası 4’üncü Su ve Çevre Konferansı Ödülleri Töreni’nde Ozan Erdem, ‘Yerel Yönetimler ve Siyaset Bilimi’ ödülüne layık görüldü. Ozan Erdem, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında, “Türkiye’nin duayen isimleriyle birlikte şahsımıza da böylesi anlamlı bir ödülü tevcih eden, başta Bilim Kurulu Üyeleri olan akademisyen hocalarımıza ve organizasyonda emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyor, ödül almaya hak kazanan tüm katılımcıları tebrik ediyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.

OZAN ERDEM KİMDİR?

Siyaset Bilimci ve Siyasal İletişim Uzmanı olan Ozan Erdem, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi (Mekteb-i Mülkiye) Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunudur. İhtisasını Siyasal İletişim Uzmanlığı üzerine yapan Erdem, çeşitli üniversitelerde bu alanda Öğretim Görevlisi olarak dersler vermekte ve akademik çalışmalar yapmaktadır. ‘Liderlik ve Etkin Yönetim Becerileri’, ‘Başarı ve Motivasyon’, ‘Güçlü Kurum Kültürü ve Kurumsal Aidiyet’ konuları üzerine kamu ve özel sektör kurumları çalışanlarına eğitimler vermektedir. 7 yıl boyunca, Türkiye'nin bir çok ilinde verdiği seminerlerine artan hızda devam eden Ozan Erdem, 20 binden fazla insana liderlik, başarı ve motivasyon seminerleri vermiştir. Siyasal alanda da, ‘Siyaset Akademisi’ çatısı altında ‘Siyasal İletişim’ eğitimlerine devam etmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’nin Salihli adayını sandık belirleyecek
CHP’nin Salihli adayını sandık belirleyecek
Manisa Büyükşehir'de yılın en sakin meclisi yapıldı
Manisa Büyükşehir'de yılın en sakin meclisi yapıldı