Genç çift Öğretmenler Günü'nde çifte mutluluk yaşadı

Manisa’nın Köprübaşı ilçesinde İngilizce Öğretmenliği yapan Cansu Kılıç’la Şanlıurfa’da Öğretmenlik yapan Hasan Demiral hayatlarını 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde birleştirdi. Ders biter bitmez önce uçakla yolculuk eden ardından da kendisini bekleyen özel arabayla nikahına yetişen genç Öğretmen Demiral Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen’in makam odasında kıyılan nikah töreni girişinde alkışlarla karşılanarak unutulmayacak çok önemli bir an yaşandı.

Genç çift Öğretmenler Günü'nde çifte mutluluk yaşadı

Manisa’nın Köprübaşı İlçesi Gazi Ortaokulunda İngilizce Öğretmenliği yapan Cansu Kılıç’la Şanlıurfa merkezde Öğretmenlik yapan Hasan Demiral 24 Kasım öğretmenler Gününde hayatlarını birleştirerek çifte mutluluk yaşadı. Genç çift aynı zamanda Öğretmenler günü olan 24 Kasım’ı tercih ederek seçtiklerini belirterek her 24 Kasım’da hem mesleklerini hem de hayatlarını birleştirmenin mutluluğunu yaşayacaklarını belirttiler.

Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen’de genç çifte mutluluk dileklerini iletmesinin ardından tüm Öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladığını ifade etti. Mergen, “Gelin hanım Cansu Kılıç Öğretmenimiz ilçemize bağlı Borlu mahallesi Gazi Ortaokulundan tanıdığımız, öğrencilerimizin, öğrencilerimizin, meslektaşlarının ve bizlerin takdirini kazanmış başarılı bir Öğretmenimiz, eşi beyefendi de Şanlıurfa’da Öğretmenlik mesleğini icra ediyor. Onların bu mutlu günlerine hem tanıklık etmek hem de nikahlarını kıyarak birleştirmekten bahtiyarlık duyuyor, genç çifte ömür boyu sağlık, mutluluk, huzur diliyorum” diye konuştu.

Genç Öğretmen Çift Cansu Kılıç’la Hasan Demiral’ı Başkan Zafer Mergen’in yanısıra eşi Müzeyyen Mergen ve çiftin Öğretmen arkadaşları da yalnız bırakmayarak mutluluklarına ortak oldular

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi