DGYD yeni hedeflere kilitlendi

Gerçekleştirdiği projeler ve yeni hedeflerle çalışmalarına başarılı bir şekilde devam eden Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği'nin Olağanüstü Genel Kurulu Looks Otel'de gerçekleşti. Gerçekleşen Genel Kurul'da yeni oluşan yönetim kurulu mevcut Başkan Hakan Özen'e tam destek vererek “Durmak yok, yeni hedeflere devam!” dedi.

DGYD yeni hedeflere kilitlendi

Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneğinin gerçekleşen Olağanüstü Genel Kurulunda yönetim değişse de Başkan değişmeyerek Hakan Özen güven tazeledi. Divan Başkanlığı'nı Şengül Değer, üyeliklerini ise Fatma Ertürk, Tülin Ekiz ve İlker Şener'in yaptığı DGYD'nin genel kuruluna Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Demir, 24. Dönem Manisa Milletvekili Dr. Muzaffer Yurttaş, CHP İl Başkanı Semih Balaban, Ege Üniversitesi Daire Başkanı Erdal Çil, 9 Eylül Üniversitesi Hastane Müdürü Yusuf Akkaya, Ege 1946 Demokratlar Federasyonu Genel Başkanı Cansın Tunçdirek ve basın mensupları katıldı. Oluşan yeni yönetimde herkesimden büyük takdir toplayan isimlerin de olduğu dikkat çekerken DGYD Başkanı Hakan Özen yapmış olduğu açıklamayla birlik ve beraberlik mesajı verdi.

CHP İl Başkanı Semih Balaban yapmış olduğu açıklamada ilkeli ve demokrat basına her zamankinden daha çok ihtiyaç bulunduğuna dikkat çekerek DGYD Başkanı Hakan Özen ve yönetimine başarılar diledi.

Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Demir ise basının içinden gelen bir kişi olduğunu ve basının üzerine düşen görevi sorumluluk anlayışıyla her zaman başarıyla yerine getirdiğini kaydederek, “İlkeli, doğru ve tarafsız basın vazgeçilmezimiz olmalıdır. Bu anlamda bir basın meslek kuruluşu olan Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği'nin yeni yönetimine derneğin Başkanı Hakan Özen'in liderliğinde başarılar diliyorum” diye konuştu.

Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği'nin Olağanüstü genel kuruluyla birlikte yeni oluşan onur kurulu üyeliğine seçilen 24. Dönem Manisa Milletvekili ve Köşe Yazarı Dr. Muzaffer Yurttaş, basının gerçek değerini koruması, derneğin başarısı ve geleceği için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını ifade etti.

Üyelerin tamamının oyunu alarak yeniden başkanlığa seçilen Hakan Özen, “Daha güçlü DGYD ve basın parolasıyla genel kurulumuzu gerçekleştirdik ve arkadaşlarımızın teveccühüyle tek aday, tek liste ve güçlü kadromuzun verdiği güven ve huzurla bir kez daha derneğimizin Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçildim” diyerek, kendisine ve ekibine güven duyanlara teşekkür etti.

Özen sözlerine şöyle devam etti; “Bu vesileyle önemli günümüz olan genel kurulumuza katılarak gücümüze güç katan 24. Dönem Manisa Milletvekili, Denge Gazetesi Köşe Yazarı ve derneğimizin Onur Kurulu Üyesi Op. Dr. Muzaffer Yurttaş 'a, Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Demir'e, CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban'a, 9 Eylül Hastanesi Müdürü Yusuf Akkaya 'ya, Biyoaktif Medikal'in Sahibi, Ulusal Ajans Haber Sitesi Köşe Yazarı ve derneğimizin Denetim Kurulu Başkanı Sayın Ali Bankoğlu 'na, Ege 1946 Demokratlar Federasyonu Genel Başkanı ve Manisa Aktif Haber Köşe Yazarı Cansın Tunçdirek 'e, Ege Üniversitesi Daire Başkanı, Optimus Haber, Tercüman ve Ulusal Ajans Köşe Yazarı Erdal Çil'e, usta kalem Beşeri Kitabevi'nin sahibi Mehmet Beşeri (Mehmet Dinçaslan'a), usta kalem Gündem Gazetesi Yazarı Suat Örs 'e, genel kurulumuzun Divan Kurulu Başkanlığı’nı yapan Şengül Değer'e ve diğer dostlara, Gazeteci arkadaşlarım Muhterem Çakır, Nezih Varol, Turgay Duyar, Baran Yaman, Osman Özbaş, Mustafa Ali Öztürk ve aşağıda isimlerini tek tek yazdığım tüm meslektaşlarıma, rahatsızlığından dolayı aramızda olamasa da kalbinin bizimle olduğuna inandığım Küresel Gazeteciler Konseyi Genel Başkanı Mehmet Ali Dim 'e, yoğun iş tempomdan dolayı büyük bir fedakarlık ve sabırla evde beni bekleyen sevgili hayat eşim Nuran Çelik Özen ve çok kıymetli Doğanalp'imize ve de ismini belirtmediğim tüm dostlara sonsuz teşekkürler”.

DGYD'nin yeni yönetimi şu isimlerden oluştu;

Yönetim Kurulu: Hakan Özen (Başkan), Osman Özbaş, Suat Örs, Cansın Tunçdirek, Erdal Çil, Fatih Akova, Haşim Karataş, Nezih Varol, Nurgül Yılmaz, Mustafa Ali Öztürk, Kenan Yüceel, Mehmet Dinçarslan, Engin Uzun, Erhan Çelik. Denetim Kurulu: Ali Bankoğlu, Haşim Çelik, Muhterem Çakır, Baran Yaman, Hüseyin Akın, Bülent Hasgönüllü, Nuran Özen, Orhan Kalkan. Onur Kurulu: Mehmet Ali Dim, Muzaffer Yurttaş.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nazım Hikmet anılıyor
Nazım Hikmet anılıyor
Petrol 3 ay sonra yeniden arttı
Petrol 3 ay sonra yeniden arttı