DGYD Kula İlçe Temsilciliğinden Kaymakam Duru'ya nezaket ziyareti

Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Kula İlçe Temsilcisi Alaeettin Yakın beraberindeki dernek üyesi Gazeteciler birlikte Kula ilçe Kaymakamlığına atanan Kemal Duru'yu ziyaret ettiler. Ziyaretten dolayı teşekkür eden Kaymakam Duru, "Basın toplumun gözü ve kulağıdır" dedi.

DGYD Kula İlçe Temsilciliğinden Kaymakam Duru'ya nezaket ziyareti

Kaymakam Osman Güven'in yerine Kula İlçe Kaymakamlığına atanan Kemal Duru'ya Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Kula İlçe Temsilcisi Alaeettin Yakın ve beraberindeki dernek üyesi Gazeteciler nezaket ziyaretinde bulundular. Ziyarette Yakın'ı Kula Meydan Gazetesi İmtiyaz sahibi Doğan Durgut ile Kula 4 Eylül Gazetesi imtiyaz sahibi Uğur Kulaşen eşlik etti.

DGYD Kula İlçe Temsilcisi ve Yönetim Kurulu Üyesi Alaettin Yakın ile beraberindeki Gazeteciler Kula İlçe Kaymakamı Kemal Duru'ya yeni atandığı görevin hayırlı olması dileğinde bulunarak başarı dilediler

Kula İlçe Kaymakamı Kemal Duru ise konuşmasında, "Gazete sahipleri olarak yapmış olduğunuz ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum Kulada ciddi bir basının olduğunu gözlemledim, bilindiği gibi basın toplumun gözü ve kulağıdır Basın mensupları haberin kaynağına inerek bildikleri doğruları, yanlışları 7/24 okuyucularına tarafsız bir şekilde ulaştırmaktadırlar. Bugüne kadar Kula'daki Gazete sahiplerinin İdare ile karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde çalışmalar yaptığını öğrendim inşallah bundan sonrada böyle olur diyerek Gazete sahiplerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’nin Salihli adayını sandık belirleyecek
CHP’nin Salihli adayını sandık belirleyecek
Manisa Büyükşehir'de yılın en sakin meclisi yapıldı
Manisa Büyükşehir'de yılın en sakin meclisi yapıldı