DGYD KİT Komisyon Başkanı Aydemir'in basın iftarına katıldı

TBMM KİT Komisyonu Başkanı Uğur Aydemir basın mensuplarıyla iftarda buluştu. İftar yemeği programına Aydemir'in yanısıra AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Üst Kurul Delegesi, Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Başkanı Hakan Özen ile Yönetim Kurulu Üyeleri Nezih Varol, Fatih Akova, Hasret Dilek Delier, Gölmarmara Belediye Başkanı Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ertuğrul Aytaç, basın mensupları ve parti yöneticileri katıldı.

DGYD KİT Komisyon Başkanı Aydemir'in basın iftarına katıldı

TBMM KİT Komisyonu Başkanı Uğur Aydemir Manisalı basın mensuplarıyla iftarda bir araya geldi. Sohbet ortamı içerisinde geçen iftar programının ardından konuşmada bulunan Aydemir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı tekrar milletin teveccühüyle Cumhurbaşkanı yapacaklarını belirterek Manisa'dan çıkartacakları Milletvekili sayısında herhangi bir iddiada bulunmaktan kaçındı.

Akhisar'da geçtiğimiz gün gerçekleşen mitingden Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın memnuniyetle ayrıldığını kaydeden Aydemir, “İnşallah bu coşku seçimde de sandıklara yansıyacak. Biz İl Başkanlığımızın hazırladığı programlar dahilinde çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Bu dönemde de Manisa merkezde daha çok bulunacağım. İftar programını bu nedenle hem basın mensuplarıyla daha iyi tanışmak, Ramazan birlikteliğini yaşamak ve de fikir alışverişinde bulunmak için düzenledik” dedi.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde AK Partili seçmenin Cumhurbaşkanı Erdoğan'a genelde ise oyunu MHP'den yana kullanacağına dair iddialarla ilgili de konuşan Aydemir böyle bir ihtimalle algı oluşturulmak istendiğini ancak bu algıyı oluşturmak isteyenlerin başarılı olamadığını kaydetti.

Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Başkanı Hakan Özen ise yaptığı açıklamada, iftarda basın mensuplarıyla bir araya gelen TBMM Komisyonu Başkanı AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir'e düzenlediği programdan dolayı teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi