Başkan Mergen’den Miraç Kandili mesajı

Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen, Miraç Kandili nedeniyle bir mesaj yayımlayarak tüm İslam âleminin kandilini tebrik etti.

Başkan Mergen’den Miraç Kandili mesajı

Miraç Kandili nedeniyle mesaj yayımlayan Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen, “Mukaddes geceler zincirinin halkalarından biri olan mübarek Miraç Kandili'ne kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V.) şahsında insanlığın önüne açılmış sınırsız bir terakki ufku olan Miraç hadisesi, Efendimizin en önemli mucizelerinden biridir. Bu gece vesilesiyle Yüce Rabbimizden; birlik ve beraberliğimizi güçlendirmesi ve İslam coğrafyasındaki sıkıntıları ortadan kaldırması için niyazda bulunuyoruz" ifadesinde bulundu.

"Miraç'ın özünde, her türlü kötülükten arınma, insanlığın faydasına değerler üretme, özveri, paylaşım, mesuliyet, ilahi emirlere teslimiyet gösterme ve yüce mertebelere ulaşma vardır" diyen Başkan Mergen mesajına şöyle devam etti, "Bu mübarek gecede açılan ellerin ve yapılan duaların, memleketimizin, ülkemizin ve tüm İslam âleminin birliğine, beraberliğine, kardeşliğine Milletimizin huzuruna, bereketine vesile olmasını diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle; bütün İslâm âleminin Miraç kandilini tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dilerim."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’nin Salihli adayını sandık belirleyecek
CHP’nin Salihli adayını sandık belirleyecek
Manisa Büyükşehir'de yılın en sakin meclisi yapıldı
Manisa Büyükşehir'de yılın en sakin meclisi yapıldı