Başkan Mergen’den Dünya Engelliler Günü mesajı

Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü ile ilgili açıklamada bulundu. Başkan Mergen mesajında, “Engelli olduğu için hiç kimse toplumdan dışlanmamalı onlara sevgiyle kucak açılmalıdır. Bu yönde atılacak her adım, engellilerimizin yaşamdan tat almalarını ve yaşama daha sıkı bağlanmalarını sağlayacaktır” dedi.

Başkan Mergen’den Dünya Engelliler Günü mesajı

Engelli olduğu için hiç kimsenin toplumdan dışlanmaması aksine topluma kazandırılması ve hayata tutunması için gayret gösterilmesi gerektiğini kaydeden Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü kutladı. Başkan Mergen, “Engellilerimizi topluma kazandırmak, katılımcı ve üreten insanlar haline getirmek bizlerin en önemli görevleri arasında yer almaktadır. Bunun da kamunun ve çeşitli alanlarda örgütlenmiş demokratik kuruluşların düzenlemeleri ve çalışmaları ile mümkün olacağı inancındayım” ifadesinde bulundu.

“Köprübaşı Belediyesi olarak engelli vatandaşlarımızın toplumdan kopmamaları ve dört elle sarılmaları için tüm engelleri birer birer hep birlikte aşıyor ve elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz diyen” Başkan Mergen, “Çalışmalarımızda engelli vatandaşlarımızı düşünerek onların yaşamlarını kolaylaştıracak planlamalar yapıyoruz. Belediye olarak engelli kardeşlerimizin tüm sorunlarına ortak olmak ve çözüme kavuşturmak amacıyla faaliyetler gerçekleştirdik ve artık engelleri hep birlikte aşıyoruz, aşmaya da devam edeceğiz” dedi.

Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen mesajında ayrıca “Tüm engelli kardeşlerimize sevgiyle kucak açılmalıdır. Bunun için de iletişim ve sevgi çok önemli.  Bu yönde atılacak her adım, engellilerimizin yaşamdan tat almalarını ve yaşama daha sıkı bağlanmalarını sağlayacaktır” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi