Başkan Mergen, “Muhtarlar toplumun mihenk taşlarıdır”

19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle açıklamada bulunan Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen Muhtarların toplumun mihenk taşı olduğunu kaydederek, can suyu değerinde bir görevi ifa ettiklerini kaydetti.

Başkan Mergen, “Muhtarlar toplumun mihenk taşlarıdır”

Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle yaptığı açıklamada Muhtarların devletin önemli bir parçası olduğunu kaydetti. Başkan Mergen, “Muhtarlarımız hem devletimiz hem milletimiz için çok önemli görevi yerine getiren Muhtarlarımıza şükranlarımı sunuyor, teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti suna bilmek adına uyum içerisinde çalışan Muhtarlarımız takdiri hak etmektedirler. Bu denli önemli görevi yarine getiren Muhtarlarımızın özlük, sosyal ve ekonomik hakları ger geçen gün daha da arttırılmakta olup Köprübaşı Belediyesi olarak Muhtarlarımızın acı ve tatlı her günlerinde yanlarında olduğumuzu, elimizden gelen tüm desteği vereceğimizi bir kez daha yineliyoruz” dedi.

“Köprübaşı ilçesinin daha yaşanılabilir bir kent olması noktasında Belediyemiz olarak tüm gayretimizle çalışmalarımıza devam ederken vatandaş ile seçilmiş-atanmış yöneticiler arasında köprü görevi gören muhtarlarımız, büyük bir fedakârlık ve sevgiyle görevlerini yerine getirmektedirler” diyen Mergen sözlerine şöyle devam etti, “Projelerimizin gerek planlanması gerekse hayata geçirilmesi aşamalarında, vatandaşa doğru hizmeti götürebilmek için muhtarlarımızın görüş ve önerileri her zaman vazgeçilmezimiz olmuştur, olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle başta Köprübaşı ilçemizde olmak üzere yurt genelinde görev yapan tüm Muhtarlarımızın Muhtarlar Günü′nü en kalbi duygularımla kutluyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi