Başkan Mergen, "Kadir Gecesi'nin feyz ve bereketi Bin aydan daha hayırlıdır"

Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen, Kadir Gecesi dolayısı ile bir mesaj yayınlayarak tüm İslam Alemi ve Köprübaşılıların kandilini kutladı.

Başkan Mergen,

Kadir Gecesi nedeniyle açıklamada bulunan Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen, “Kardeşliğin, dayanışmanın, rahmetin ve bereketin ayı Ramazan'ın son günlerine yaklaşılırken bu manevi atmosferi bin aydan daha hayırlı yapan Kadir Gecesi'ne ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz. İnsanları engin düşünmeye ve değerlendirmeye yönlendiren bu gecenin, her zaman ve her mekânda muhtaç olduğumuz birlik ve beraberliğimize katkı sağlayacağına, toplumu toplum yapan özelliklerin başında sayılabilecek olan saygı ve sevginin bu gecede gönüllerde hayat bulacağına inanıyoruz. Bu mübarek gecede; hoşgörünün, barış ve huzurun olması en büyük dileğimizdir" dedi.

"Bu gece feyiz ve bereketi bin aydan daha hayırlı olan, yüreklerimizin ibadetle çarpıştığı bir gecedir" diyen Başkan Mergen sözlerine şöyle devam etti, "Arınma ve bağışlanma fırsatı sunan bu mübarek gün ve gecelerde ibadetlerimizde, ahlaki yaşantımızda istikrar ve istikametin önemli olduğu bilinmeli, bugünü her gün yaşamaya gayret etmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimizin, Köprübaşılı vatandaşlarımızın ve tüm İslam Âlemi’nin Kadir Gecesi’ni kutlar; mübarek Kadir Gecesi'nin, ülkemize, milletimize ve bütün insanlığa hayırlar getirmesini dilerim.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AK Parti’de davullu zurnalı e-temayül
AK Parti’de davullu zurnalı e-temayül
Manisa Barosu çocukları dinledi
Manisa Barosu çocukları dinledi