Başkan Mergen; "Her bir Anne karşılıksız seven birer melektir"

Her bir Annenin hayatta karşılıksız seven fedakar birer melek olduğunu belirten Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen yapmış olduğu açıklamayla Anneler Günü'nü kutladı.

Başkan Mergen;
Annelerin sevgi, şefkat ve merhamet sembolü olduğunu belirten Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen yapmış olduğu açıklamayla Anneler Günü'nü kutladı. Başkan Mergen, “Yüreğinde evlat acısı taşıyan şehit annelerinin de Anneler Gününü tebrik ediyorum. Tüm annelerimizi saygı, minnet ve şükranla selamlıyorum” dedi.
Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen açıklamalarına şöyle devam etti;
“Karşılıksız sevginin, emsalsiz hoşgörünün müstesna temsilcileri olan annelerimizin bir tek günle sınırlı kalmadan; her zaman hatırlanılması ve layık oldukları manevi ilgiyi görmeleri en samimi dileğimizdir. Annelerimiz, bize sevgiyi ve sevmeyi öğretendir. Onlar bütün olumsuzluklara rağmen mücadeleyi elden bırakmayan güç kaynağımızdır. Bu yüzdendir ki yüce Dinimiz İslamiyet, annelerimize “analarınıza öf bile dememeyi” emretmiştir. Hoşgörü ve şefkatin tükenmez kaynağı olan tüm annelerimizin, Anneler Günü'nü kutluyor, saygı, minnet ve şükranlarımı sunuyorum.”
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi