AK Parti'den DGYD'ye 24 Temmuz ziyareti

AK Parti İlçe İstişare toplantısı için Kula'ya gelen AK Parti Manisa İl Yöneticileri Ataman Taydaş, Cemal Alat, Sadık Tolga Başekici, İl Kadın Kolları Yöneticileri Hacer Küçük, Sultan Bulduk ve Gülcan Aksu AK Parti Kula İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık'ın nezaretinde Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Kula İlçe Temsilciliğini ziyaret ederek 24 Temmuz Basın Bayramı'nı kutladılar.

AK Parti'den DGYD'ye 24 Temmuz ziyareti

AK Parti İl ve İlçe Yöneticilerinden oluşan heyet Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği (DGYD) Kula İlçe Temsilciliği'ni ziyaret etti. Ziyarette parti yöneticilerini Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Kula İlçe Temsilcisi ve Denge Gazetesi İmtiyaz Sahibi Alaettin Yakın'ın başkanlığında DGYD Denetim Kurulu Üyesi, Kula Meydan Gazetesi İmtiyaz Sahibi Doğan Durgut ile Dernek Üyeleri Uğur Kulaşen ve Mehmet Aktürk karşıladı. Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyarette, basının dünü ve bu günü hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. 24 Temmuz basın bayramını kutlayan heyet, basın çalışanlarının hangi zorluklarla görevlerini ifa ettiklerinin bilincinde olduklarını ifade ettiler.

DGYD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Kula İlçe Temsilcisi Alaettin Yakın ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Basın adına anlamlı olan bu gün vesilesiyle hatırlanmak güzel bir duygu. Bizleri, basını ve basın çalışanlarını önemseyen her zihniyete saygı duyarız. Her eve lazım sözünden yola çıkarak basının mutlaka herkese lazım olduğunun vurgusunu yapmak gerekiyor. Muhalefetin sesini duyurmakta lazım, iktidarın yaptığı icraatları duyurmakta lazım. Kısacası demokratik oluşumlarda, demokrasinin vazgeçilmezi olan basın her ortamda özgür olmalı. Bizlerde ilçemizde bu duygu ve düşüncelerle vatandaşın haber almak hakkını yerine getirmeye çalışıyoruz. Böyle anlamlı bir günde ziyaretimize gelen AK Parti heyetine teşekkür ediyoruz” dedi.


 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi