Adalet Bakanı Gül'den, Cumhuriyet vurgusu

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutlayarak, "Cumhuriyet kıyamete kadar daha güçlü demokrasi ile yoluna devam edecektir.Cumhuriyetimizi demokrasimizi ortadan kaldırmak İsteyenler hiçbir zaman başarılı olamamıştır. Vatandaşlarımız demokrasiye ve cumhuriyete hep sahip çıkacaklardır" dedi.

Adalet Bakanı Gül'den, Cumhuriyet vurgusu

Adliye teşkilatının çalışmalarını değerlendirmek ve ziyaretler kapsamında İzmir'e gelen Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, İzmir Valisi Erol Ayyıldız'ı ziyaret etti.
Ziyarette konuşan Bakan Abdülhamit Gül, "Milli mücadelenin sembol şehri destansı mücadele ile Türk tarihine şerefle adını yazdırmış İzmirimizde, milli mücadeleyi göstermiş bütün ecdadımızı rahmetle anıyorum. Tüm İzmirimizin ve ülkemizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı tebrik ediyorum.
Cumhuriyet kıyamete kadar daha güçlü demokrasi ile yoluna devam edecektir bu vesileyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Cumhuriyetimizi demokrasimizi ortadan kaldırmak İsteyenler hiçbir zaman başarılı olamamıştır. Cumhuriyet cumhursuz değildir. Vatandaşlarımız demokrasiye ve cumhuriyete hep sahip çıkacaklardır" diye konuştu.
Bakan Gül, ziyaretin ardından AK Parti İl Başkanlığı'na geçti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi