Köprübaşı’na Halkbank uydu şubesi kuruluyor

AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ Köprübaşılı vatandaşların ve mahalle muhtarlarının Manisa Köprübaşı ilçesinde kurulmasını istedikleri uydu şube konusunda anlaşmaya varıldığını kaydederek, konu hakkında duyarlılık gösteren Halk Bankası Genel Müdürü Osman Arslan ve Bölge Müdürlüğüne teşekkür etti.

Köprübaşı’na Halkbank uydu şubesi kuruluyor

Köprübaşılı vatandaşların ve Mahalle Muhtarlarının talepleri olan Halkbank uydu şube çok yakında Köprübaşı ilçesinde hizmete geçiyor. Kendisine iletilen talepten sonra konunun takipçisi olan AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ bankanın Genel ve Bölge Müdürlerine teşekkür etti. Vatandaşlardan gelen talepleri kanuni nizamlar ölçüsünde ve şartlar dahilinde en iyi ve kısa sürede çözüme kavuşturmak için imkanları seferber ettiklerini kaydeden Özdağ, Saraycık kaplıcalarının ve Sart harabelerinin en iyi şekilde hizmet sunmasının hayallerinden biri olduğunu ifade etti.

Manisa’da yeni ruh ve sinir hastalıkları hastanesinin çalışmasının hızla devam ettiğini ve Sabuncubeli tünelinin 2018 yılı Şubat ayında hizmete gireceğini kaydeden Özdağ, “Spil Milli Parkları hedeflediğimiz düzeye getirmek için çalışmalarımız devam ediyor. Yine orada bir teleferik kuracağız. Bunların hepsi 2019’a kadar tamamlanmış olacak. Bu hayallerle birlikte AK Parti olarak Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini de kazanacağız inşallah” dedi.

Milletin sesini duyarak kendisine ulaşan taleplerin gerçekleşmesi için yoğun çaba harcayan AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ’a teşekkür eden AK Parti Köprübaşı İlçe Başkanı Regaip Topuz ise, “Sayın Milletvekilimiz bir kez daha duyarlılığını ve farklılığını göstererek ilçemize Halk Bankası uydu şubesinin kurulması için büyük çaba gösterdi” diye konuştu.

AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ’ın ilçelerine geldiğinde vatandaşların kendisinden Halkbank uydu şubesinin kurulması hususunda talepleri olduğunu belirten  Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen ise banka yetkililerine 3 farklı yer gösterdiklerini ancak tercihin büyük bir ihtimalle Belediyeleri tarafından ücretsiz olarak tahsis edilecek olan Borlu Mahallesinde bulunan eski belediye binası olacağını inandıklarını ifade etti. Başkan Mergen, “Sayın Milletvekilimiz halkın içinden geldiğini ve bir dava adamı olduğunu bir kez daha gösterdi. Köprübaşılı hemşerilerimizin taleplerine kayıtsız kalmayan Sayın Milletvekilimize ve Halk Bankası yetkilerine teşekkür ediyoruz” dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi