Minik Öğrencilerin okuma bayramı sevinci

Salihli Fen Bilimleri Koleji 1-C sınıfı öğrencileri okuma sevinçlerini Eğitimci Şair ve Yazar Gündüz Aydın ile paylaşarak kutladılar. Gündüz Aydın, okuma bayramına katılarak kitaplarını minik öğrencilere hediye etti. Büyük bir coşku içinde geçen buluşmada Aydın, tek tek öğrencilerle sohbet etti ve her öğrencinin adına kitaplarını imzaladı.

Minik Öğrencilerin okuma bayramı sevinci

Bu tür etkinliklere önem verdiklerini ifade eden Fen bilimleri Koleji  Okul Müdürü Halil Tekin, En iyi eğitimin yaşayarak olduğunu ifade ederek Eğitimci – Yazar Aydın’a teşekkür etti. Tekin, Fen Bilimleri Okulları olarak kültür, sanat ve spora büyük önem verdiklerini ve bu konularda iddialı olduklarını söyledi.

1/C sınıfı  öğretmeni Zübeyde Ece Sun bu özel günde çok heyecanlı olduklarını belirterek şunları söyledi: “Öğrencilerimiz okuma sevincini bir Yazar ile paylaşmaları unutulmaz anlarından biri oldu. Çocuklarımız bugün hep birlikte okuma bayramı yaptılar. Okudukları kitapları yazarından adlarına imzalı olarak almaları onlar için büyük mutluluk oldu. Bu vesile ile Eğitimci Yazar Gündüz Aydın’a teşekkür ediyorum.”

Gündüz Aydın, kitaplarını imzaladıktan sonra minik öğrencilerle kitap okuma üzerine kısa bir sohbet yaparak onların konu ile ilgili sorularını cevaplandırdı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mevlid-i Nebi Haftası başlıyor
Mevlid-i Nebi Haftası başlıyor
Selendi AK Parti'de aday adayları tanıtıldı
Selendi AK Parti'de aday adayları tanıtıldı