KULA BEKİR SACİDE KELEŞ OĞLU ANADOLU LİSESİ BİR DAHA İLKE İMZA ATTI.

2009 YILINDA Eğitim ve Öğretimine açılan okulumuz ilk mezunlarını 2012 – 2013 eğitim ve öğretim yılı sonunda verdi. Okulumuz bu güne kadar 5. Dönem mezunlarını verdi.

KULA BEKİR SACİDE KELEŞ OĞLU ANADOLU LİSESİ BİR DAHA İLKE İMZA ATTI.

Beş dönem de mezun olan öğrenci sayımız 327 0lup bu öğrencilerimizden 317 tanesi 4 yıllık lisans programlarına yerleştiler.

Kula Bekir Sacide Keleş Oğlu Anadolu Lisesi  Müdürü Ahmet Gedik yaptığı açıklamada, bugün Kula’da Okulumuzdan mezun olarak çeşitli  üniversitelede okuyan  20  öğrencilerimizle, okulumuzda öğrenim gören 280 öğrencimizi buluşturmanın sevincini yaşıyoruz dedi.

Gedik üniversitede okuyan okulumuz mezunu gençlerimiz bugün Kulaya gelerek öğrencilerimizle buluşmaları bizleri ziyadesiyle mutlu etti, bu buluşmada mezun olan öğrencilerimizin okulumuzda okudukları dönemde nasıl ders çalıştıkları, Öğretmenleriyle olan ilişkileri, üniversite sınavlarına nasıl hazırlandıkları, okulumuzla ilgili anılarını paylaşırlarken, gittikleri üniversitelerde’ki bölümlerini ve yaşadıkları anılarını mezun oldukları okulun, hala eğitim gören öğrenci kardeşleriyle  paylaştılar.

KULA BEKİR SACİDE KELEŞ OĞLU ANADOLU LİSESİ den mezun olan öğrenciler mezun oldukları okulun böyle güzel bir etkinliği yapmasında dolayı çok menün olduklarını eski okul arkadaşları ve öğretmenleriyle bir araya gelmenin tadını çıkardıklarını söyleyerek böyle bir projeyi hazırlayan tüm okul yöneticileri ve öğretmenlerine teşekkür ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Kırkağaç tren garında restorasyon başladı
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi
Jandarmadan helikopter destekli trafik denetimi